Міський голова доручив притягати до відповідальності осіб, які не дотримуються правил благоустрою у Дрогобичі

У Дрогобичі до Зелених свят, які цьогоріч припадають на 27-28 травня, проводять низку загальноміських толок з прибирання вулиць, парків та скверів міста.

Окрім цього, у місті впродовж останніх тижнів силами комунальних служб проводяться роботи з газонокосіння та висаджування квітів на клумбах міста.

Як повідомили у Департаменті міського господарства, висадку квітів та озеленення проведено:
– на кільцевому сполученні вулиць Бориславської та Музичної;
– квітників на площі Замкова Гора;
– квітників на вул. Ковальській;
– квітників на вул. Театральній;
– біля пам’ятника Борцям за Волю України;
– квітників біля фонтану на площі Тараса Шевченка.

Газонокосіння проведено на площах Ринок та В. Стефаника, біля знаку Вічного Вогню та на вул. Ковальській. Зараз проводяться роботи зі скошування трави, за інформацією ДМГ, на вулицях Пилипа Орлика та Стрийській

У понеділок, 14 травня, на щотижневій нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив керівнику Департаменту міського господарства Роману Москалику до Зелених свят максимально прибрати місто та забезпечити належний стан усіх газонів, клумб та вулиць міста.

Окрім цього, Тарас Кучма доручив Роману Москалику стежити за станом облагородження прибудинкових територій приватного сектору та у випадку незадовільного результату притягати власників до відповідальності, складаючи протоколи та накладаючи штрафи.

Про стан справ з облагородженням міста міський очільник доручив відповідальним особам доповідати йому щоденно.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні