Медицина: У Дрогобицькому інфекційному відділенні перебувають 6 хворих на кір дітей

Станом на понеділок, 14 травня, у стаціонарі інфекційного відділення КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» перебувають 6 хворих на кір дітей, які були госпіталізовані впродовж останнього тижня.

Про це на щотижневій нараді міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Посадовець додав, що троє із шести госпіталізованих дітей є дрогобичанами. Пацієнти перебувають у стані середньої важкості.

На разі, за словами посадовця, у школах у посиленому режимі проводяться санітарні заходи, щоденний моніторинг та медичний огляд дітей.

Нагадаємо, що у Дрогобичі було зафіксовано другу хвилю спалаху кору. Станом на ранок понеділка, 30 квітня, у інфекційному відділенні КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» зафіксовано 11 звернень хворих на кір дітей. З цього приводу заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар скликав оперативні засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради для прийняття відповідних рішень щодо запобігання зростанню кількості хворих і убезпечення здорових дітей, зокрема учнів шкіл Дрогобича. Також було розглянуто необхідність введення карантину у школах, де навчались хворі на кір діти, однак за результатами моніторингу необхідності у цьому не було.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні