Майстер- клас для першокласників…

У житті завжди є місце творчості! А творити з найкращими друзями, або ж усім колективом, набагато веселіше, ніж на самоті!

Всі батьки дуже хочуть, щоб їхні діти успішно вчилися, зростали допитливими, багато читали, були наполегливими в навчанні та й ще вміли творити дива. Проте далеко не всім щастить цього досягти. Трапляється так тому, що в різних сім’ях по-різному вирішують це питання.

Для розвитку творчої майстерності, фантазії, спритності, креативності, для здобуття корисних навичок, проводили майстер-класи для  наймолодших школярів учнів 1-А класу ЗОШ   І-ІІІ ступенів №15 ( класний керівник Куріца Л.М.). Не лише діти, а й ми, дорослі, з інтересом ставимося до справи тоді, коли вона у нас іде гаразд.

Наші майстер-класи – це приємне, веселе, пізнавальне дозвілля для дітей.

Тематичне заняття « Чарівний листопад»дасть дітям змогу ознайомитись з листями різних дерев та навчить класифікувати за їх певними ознаками. Патріотичний майстер- клас навчить виготовляти жовто- сині смаколики, плести браслетики.

А на згадку про теплу пору року дітлахи малювали чарівний пейзаж! Під час роботи  говорили про просторове зображення, так звану перспективу. Чому одні дерева маленькі, а інші великі? Чому будиночки одного розміру? Малювали пензлями різної величини на тонованому папері. Навчилися робити квіти і у кінці додали трохи чарівності в пейзаж! Іноді ми думаємо, що на працьовитість, старанність дитини треба звертати увагу тільки в тому разі, якщо вона відстає у навчанні. Під пильним керівництвом Любові Михайлівни  виготовляли й весняні букети в техніці аплікації. У Любові Михайлівни,що не урок, то якесь дивовижне дійство – заняття – не заняття, вчителька не з учнями, а зі своїми однодумцями. Усі розуміли вчительку, а вона – учнів. Вони разом створювали єдиний гармонійний оркестр. Любов Михайлівна, мов іскорка, запалювала весь колектив надихала, заохочувала. Вона надзвичайно відповідальна, зібрана, вимоглива, надійна. Це найцінніша вартість людська. Скажімо їй найтепліші, найщиріші вдячні слова – вона на це заслуговує. Наша малеча завжди відчували вашу любов, а ми – вашу підтримку.

А ми за літо підростемо, відпочинемо і 1 вересня повернемося сюди знову …

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні