КП «Дрогобичводоканал»: Через електроопору, розміщену на водопроводі, мікрорайон Є. Коновальця без води потерпав 14 годин

Вчора, 19 грудня, у мікрорайоні вул. Є. Коновальця на водогоні, яким транспортується вода до насосної станції цього мікрорайону, виникла аварія. Ліквідувати її бригаді водоканалу виявилося дуже складно через електроопору, встановлену гаражним кооперативом “Милосердя” безпосередньо на водогоні. Аварійно-відновлювальні роботи тривали до пізньої ночі, через що аж на 14 годин було припинено водопостачання у мікрорайоні вул. Є. Коновальця, де проживає 5 тисяч осіб. Поки ремонтники ліквідовували аварію, автокран та екскаватор підтримували електроопору у вертикальному положенні.

Сьогодні КП “Дрогобичводоканал” звернулося з листом до міського голови Тараса Кучми з проханням доручити архітектурно-будівельній інспекції зобов’язати гаражний кооператив прибрати електроопору з водопроводу.

Ще до вчорашнього випадку водоканал неодноразово бив на сполох про потенційну небезпеку, яка криється у збудованих на водогоні гаражах кооперативу “Милосердя”. Перший лист з цього приводу до міської адміністрації був скерований ще 2008 року.

КП «Дрогобичводоканал»

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: