КП «Дрогобичтеплоенерго»: Звернення до споживачів теплової енергії

У зв’язку з різким зниженням температури зовнішнього повітря керівництвом Львівської ОДА рекомендовано органам місцевого самоврядуванням розглянути можливість відновлення опалювального сезону.

За аналізом прогнозу синоптиків такі погодні умови будуть супроводжуватися впродовж найближчих 4-5-х днів. Проте для відновлення роботи котелень «Дрогобичтеплоенерго» та виведенням їх на відповідний режим роботи разом з тепловими мережами, враховуючи їх зупинку, необхідно не менше 5-8-ми днів.

Тому, відновлення опалювального сезону в нашому місті не дасть вчасного належного результату і відповідно є недоцільним.

Однак, швидке відновлення роботи котелень для забезпечення опалення можливе на тих підприємствах, які безперервно впродовж року забезпечують виробництво теплової енергії для гарячого водопостачання, тобто є автономними, що властиво обласним центрам, які дотують цю галузь своїми бюджетами.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та просимо з розумінням поставитися до ситуації, яка очікується на сьогодні та найближчі 4-5 днів.

Адміністрація КП «Дрогобичтеплоенерго»

Читайте також: