Конкурс на заміщення вакантної посади Директора департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради

Виконком Дрогобицької міської ради проводить конкурс на заміщення вакантної посади Директора департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради.

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

До конкурсної комісії надають наступні документи:
– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
– 2 фотокартки розміром 4 х 6;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
– копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов праці надається відділом кадрів додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 32. тел. 37168.