Конкурс на заміщення вакантної посади Адміністратора відділу – центру надання адміністративних послуг виконкому Дрогобицької міської ради

Виконком Дрогобицької міської ради проводить конкурс на заміщення вакантної посади Адміністратора відділу – центру надання адміністративних послуг виконкому Дрогобицької міської ради.

Основні вимоги до кандидатів: освіта вища юридична, економічна, гуманітарна за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, володіння ПК.

До конкурсної комісії надають наступні документи:
– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
– 2 фотокартки розміром 4 х 6;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
– відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
– копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов праці надається відділом кадрів додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 32. тел. 37168.