Каналізаційні мережі міста Дрогобича очищатимуть новопридбаною спецтехнікою. ФОТО

У середу, 26 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з першим заступником Ігорем Германом здійснили візит на комунальне підприємство «Дрогобичводоканал». В ході зустрічі з керівником підприємства Романом Шагалою Тарас Кучма та Ігор Герман ознайомилися з функціональними можливостями новопридбаної спецтехніки для промивання каналізаційних мереж міста.

Як повідомив керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала, завдяки новопридбаній спецтехніці у місті ефективніше проводитимуться роботи з очищення каналізаційних мереж та ліквідації аварійних ситуацій, спричинених засміченням труб та колекторів. Досі усі ці роботи виконували за допомогою техніки, яка є застарілою і їй уже близько 20 років. На купівлю нового автомобіля було затрачено 2 млн 498 тис грн з міського бюджету. Новопридбаний автомобіль оснащено багатофункціональним обладнанням італійської фірми “Рratissoli”. Виробником цього авто є ТОВ “Торговий дім Будшляхмаш” м. Бровари. Також Роман Шагала додав, що сьогодні через амортизацію каналізаційних мереж та вплив на них зовнішніх чинників, підприємству доводиться все частіше ліквідовувати аварійні ситуації. Тому питання оновлення спецтехніки є надзвичайно актуальним.

На завершення зустрічі міський голова Дрогобича Тарас Кучма вручив ключі від автомобіля водію КП «Дрогобичводоканал», разом з яким протестував потужність цього автомобіля.

«Завдяки оновленню спецтехніки, нам вдасться суттєво покращити роботу комунальних служб міста. Впевнений, що за підтримки депутатського корпусу ми зуміємо віднайти кошти у міському бюджеті, які спрямовуватимемо на закупівлю нової техніки для комунальних підприємств міста Дрогобича.», — наголосив Тарас Кучма.

Зазначимо, вже сьогодні завдяки новій техніці було прочищено ділянку каналізаційної мережі на вулиці Самбірській. Для подальших робіт підприємство експлуатуватиме як новопридбаний, так і старий автомобілі в залежності від обсягу та складності роботи.

Читайте також: