Освіта: Педагогічні колективи трьох закладів освіти Дрогобича отримали подяки від голови ЛОДА як найкращі заклади освіти Львівщини за підсумками ЗНО-2018

У четвер, 30 серпня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютка з директорами 30 навчальних закладів області, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018.

До числа навчальних закладів Львівщини, які посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018, увійшли три навчальні заклади Дрогобича: Дрогобицький педагогічний ліцей, Дрогобицька гімназія ім.Б.Лепкого та Дрогобицька ЗОШ І-ІІІст. №1 імені Івана Франка.

“Якщо учні ваших шкіл показали найкращі результати ЗНО, значить ваші колективи найуспішніші і ви хороші керівники. Уряд здійснив важливі кроки, перше – одягнута, нагодована і озброєна армія, друге – освітня реформа і підвищення зарплати вчителям. Ми цього року виділили більше 100 млн гривень на мікропроекти, в галузі освіти – 400 тис гривень. Ви – 30 найуспішініших, популяризуйте свій досвід, беріть участь в інформаційних кампаніях, щоб про ваш навчальний заклад знали інші. Спільними кроками ми будуємо Україну“, –  зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

У межах зустрічі Олег Синютка вручив керівникам начальних закладів подяки облдержадміністрації та цінні подарунки колективам.

Зокрема Дрогобицький педагогічний ліцей, Дрогобицька гімназія ім.Б.Лепкого та Дрогобицька ЗОШ І-ІІІст. №1 ім.І.Франка отримали у подарунок плазмові телевізори.

За інформацією прес-служби ЛОДА

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 10 Середня оцінка: 3.3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні