Музей «Дрогобиччина: З нагоди Міжнародного Дня музеїв дрогобичан запрошують взяти участь у онлайн-вікторині «Дозвольте відрекомендувати!» та отримати подарунки

Цьогоріч для відзначення Міжнародного дня музеїв обрано тему «Музеї у мережі». Відтак музей «Дрогобиччина» запрошує усіх взяти участь в онлайн-вікторині «Дозвольте відрекомендувати!». Суть онлайн-вікторини полягає у знайомстві з цікавими історичними постатями, представленими у наших експозиціях. Адже відомо, що історію творять особистості.

Хто ці персони, яку роль відіграли в історії, культурі та мистецтві – будемо дізнаватись в процесі гри, яка триватиме впродовж тижня на нашій сторінці у мережі Facebook. А найактивніший учасник, котрий першим відгадає усіх персонажів, отримає подарунок – безкоштовне відвідування відділів музею із екскурсією для себе та сім’ї, друзів чи групи підтримки до 10-ти осіб.

Для участі у онлайн-вікторині потрібно:
1. Вподобайте сторінку нашого музею та зареєструйтесь у події клікнувши кнопку [ВІДВІДАЮ]
2. Відслідковуйте оновлення музейної сторінки та події із 18 по 25 травня (00.00 – 00.00). Впродовж тижня на сторінці музею та події з’являтимуться дописи із портретами та запитаннями.
3. Свою відповідь на запитання до кожної із публікацій вікторини залишайте у коментарях.
4. Поширюйте дописи вікторини на своїх сторінках та у своїх групах, щоб якомога більше користувачів змогли ознайомитись із романтичними, драматичними, героїчними та просто цікавими історіями відомих персон у експозиціях нашого музею.
Запрошуємо до участі!

Музей «Дрогобиччна»

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні