Завдяки новій революційній інтернет-послузі від iGov – кожен може в онлайн-режимі отримати інформацію про свої офіційні доходи та кількість сплачених податків за останні 3 роки

Від сьогодні, 4 липня,  завдяки системі електронних державних послуг iGov почала функціонувати нова безкоштовна послуга на iGov, за допомогою якої кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи.

Повна назва послуги: Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Щоб скористатися сервісом, знадобиться електронний цифровий підпис (поки працює тільки персональна підпис, а не посадової особи підприємства). Отримати ЕЦП можна навіть через додаток Приват24.

Зайшовши на портал iGov за відповідним посиланням (https://igov.org.ua/service/1561/general), необхідно заповнити форму, обрати термін, за який потрібні дані (від І кварталу 2014 року) і почекати, коли вам на пошту надійде замовлений документ (від десяти хвилин до 1-2 днів).

На сьогодні відповідь на запит приходить тільки в електронній формі, але у подальшому планується розширення послуги і громадяни зможуть обирати між електронною та паперовою довідкою.

Нагадаємо, що окрім вищезазначеної послуги у Дрогобичі в онлайні можна замовити ще більше 40 послуг, а це:

Отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Отримання інформації про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Призначення соціальної допомоги при народженні дитини

Призначення надбавки на догляд за інвалідом з дитинства або дитиною-інвалідом

Надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Видача/заміна/продовження строку паспорту прив’язки тимчасової споруди

Отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Продовження дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Реєстрація місця проживання особи (із опцією одночасного зняття з реєстрації з попереднього місця)

та багато інших. Детальніше за посиланням

Читайте також: