Інформація про виконання робіт КП “Комбінат міського господарства” з 09 по 13 липня 2018 року

Шляхово-ремонтна дільниця

Нанесення дорожньої розмітки «Пішохідний перехід» на вулицях: Винниченка  – 4 штуки, Сагайдачного, В.Великого – 1 штука, П.Орлика – 3 штуки, площа Злуки – 2 штуки. Поточний ремонт вулиць: Спартака, В.Винниченка,  М.Грушевського, Музична, Бориславська за допомогою струменевої машини.    Заміна дорожнього знаку «Пішохідний перехід» на вулиці П. Сагайдачного /ЗОШ №1 / – 1 штука.                        Встановлення дорожнього знаку «Пішохідний перехід» на вулиці П.Сагайдачного  / медучилище/ -1 штука. Встановлення дорожніх знаків «Пішохідний перехід» в кількості 1 штука та «Зупинка заборонена» на вулиці П.Орлика – 1 штука.                                                                                                                                                      Встановлення нового дорожнього знаку «Пішохідний перехід» на вулиці  В.Винниченка /ВПТУ №19/. Облаштування 11 м2  бруківки на вулиці І.Франка.                                                                                                                 Кронування гілок дерев  для забезпечення видимості дорожніх знаків на вулицях П.Сагайдачного – 6 штук, А.Сахарова  – 1 штука, В.Великого  – 1 штука. Прочистка ливневих решіток на вулиці І.Мазепи  – 1 штука та на вулиці Театральна  – 2 штуки. Підсипка гравійною сумішшю і планування вулиці Гнатюка.                              Встановлення на бетонну основу 2 м.п. бордюр на вул. Осмомисла і  2 м.п. на вулиці Січ. Стрільців                      / пам’ятник «Борцям за Волю України»/.

Дільниця благоустрою

Прибирання вулиць, парків і скверів двірниками – 68 чоловік. І категорія: 279760 м2 – 13 двірників, при нормі в робочий день – 3330 м2 на одну особу. ІІ категорія: 1331640 м2 – 55 двірників, при нормі в робочий день – 4110 м2 на одну особу. Щоденна площа прибирання міських територій, з якої автомобілями вивозиться сміття на міське сміттєзвалище, складає майже 300 тис. м2. Кількість вивезеного дорожнього змету – 56 м3. Всього задіяно автомобілів-сміттєвозів – 2 одиниці.

Прибирання вулиці 22 Січня – санітарний день.

Автотранспортна дільниця

Ремонт контейнерів для тимчасового зберігання ТПВ – місткістю  1,1 м3 – 1 штука, місткістю 0,75 м3 – 1 штука.       Біжучий ремонт 2 автомобілів сміттєвозів-С (періодично за графіком).    Косіння міських територій: сквери на вулицях П. Орлика, (3,14 18),  Трускавецька,  Бориславська, меморіал на вулиці Ковальська, сквер В.Стефаника, сквер на вулиці Жупна.   Задіяно: токар, слюсарі з ремонту агрегатів, електрогазозварник, водії, дорожні робітники (косарі).

Дільниця зовнішнього освітлення

Заміна електроламп вуличного освітлення  на вулицях: Паркова  – 1 штука, Залужанська – 2 штуки, Станіславська – 1 штука, Гайдамацька – 5 штук, І.Чмоли – 5 штук, О.Пушкіна – 5 штук, О.Нижанківського – 1 штука.  Заміна електроламп на світлофорах по вулицях В.Великого / ринок «Володар»/ – 1 штука, В.Великого – П.Орлика – 2штуки, М.Грушевського –Винниченка – 1 штука, М.Грушевського /ЗОШ №16/ – 1 штука, П.Сагайдачного /ЗОШ №1/ –1 штука, Бориславська / «Чанахи» / – 2 штуки. Ремонт світильників на вулицях: О. Пушкіна – 2 штуки,І. Чмоли – 3 штуки, Гайдамацька  – 4 штуки. Ремонт блоку світлофора на вулиці В.Великого /ринок « Володар»/ , вулиці П.Сагайдачного / ЗОШ №1/. Ліквідація коротких замикань та перетяжка  повітряних ліній електропередач на  вулицях Ставище, О.Пушкіна, Рихтицька.                        Встановлення кришок на опорах вуличного освітлення на вулицях М.Грушевського в кількості 37 штук, Б.Лепкого – 11штук, Стрийська – 9штук. Прикриття оголених підземних  проводів в парку на вулиці Трускавецька.  Кронування  дерев над лініями електропередач на вулицях 22 Січня, Залужанській.

Дільниця ритуальних послуг

Прибирання кладовищ на вулицях П. Орлика, Трускавецька, 22 Січня і Поля Скорботи – ІІ категорія, 98600 м2, – трьома прибиральниками при нормі 4110 м2 на особу. Захоронення громадян – 9 осіб.

Дільниця санітарного очищення міста

Організація робіт зі збору та   вивезення ТПВ із контейнерних майданчиків вулиць міста  спецавтотранспортом.