In my head I hear a humming Summer, summer, summer’s coming.

Завершився ще один навчальний рік. Прийшла пора відпочинку та розваг – довгождане сонячне літо.

29 травня гостинно розпочав свою роботу літній мовний табір в ЗОШ № 14 м. Дрогобича. Його метою було вдосконалення розмовної англійської, непомітне подолання мовного бар’єру та отримання мотивації для подальшого вивчення англійської мови.

Табір працював з 29 травня по 8 червня 2018 року. Основний напрямок роботи – ігрова та проектна діяльність. Для учнів було проведено урочисте відкриття та закриття табору, забезпечено належну організацію змістовного дозвілля дітей.

Дні були тематичними: “ Майстер – клас з виготовлення паперових виробів своїми руками”, “ День кіно”, “ День спорту”, “ Екскурсійний день”, “Я люблю їжу”  “ Розваги та веселощі на свіжому повітрі“, “ Шоу талантів“. Діти із задоволенням брали участь в іграх, змаганнях, квестах, проектних презентаціях та концертах.

Наш літній мовний табір дав учням можливість весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, навчитися новому та показав, що вивчати англійську – легко і цікаво.