Про перспективи розвитку футболу у Дрогобичі 2018 та реконструкцію стадіону «Галичина», — прес-конференція у ДМР. ВІДЕО

У п’ятницю, 13 квітня, у Дрогобицькій міській раді відбулася прес-конференція МФК «Галичина» за участю Народного депутата України Богдана Матківського, міського голови Дрогобича Тараса Кучми, депутатів міської ради, представників ЗМІ, гравців футбольної команди, вболівальників  та активних дрогобичан.

На початку прес-конференції Президент МФК «Галичина» Юрій Кушлик відзначив людей, завдяки яким вдалося відновити футбол у Дрогобичі, та повідомив присутнім у залі про здобутки здобутки футбольного клубу «Галичина» за підсумками футбольного сезону 2017 після тривалої семирічної перерви.

Також Юрій Кушлик зазначив, що МФК «Галичина» планує підвищитись у класі, перейшовши у першу лігу.

Окрім цього, під час прес-конференції було зазначено, що в цьому році розпочнутися роботи з реконструкції стадіону «Галичина».

Народний депутат України Богдан Матківський запевнив, що докладе всіх зусиль на усіх рівнях, щоб реконструкція стадіону «Галичина» у Дрогобичі відбулася якомога швидше.

«Завдяки підтримці депутатського корпусу міської ради, ініціативності адміністрації та футбольного складу МФК «Галичина» у 2017 році нам вдалося відновити футбольну команду, а тепер ми скеровуємо сили на те, щоб відновити інфранстуктуру для футболу у місті, відновивши наш стадіон», — наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Також Тарас Кучма подякував усім хто повірив у відродження футболу у Дрогобичі та доклав до цієї справи всі зусилля.

Обговорили на прес-конференції і ситуацію з фінансування дрогобицької футбольної команди.

Як зазначив президент МФК «Галичина», на разі команда фінансується з міського бюджету, однак сподівається, що невдовзі до цієї срави долучаться спонсори, адже для кожного повинно бути за честь долучитися до розвитку футболу у Дрогобичі.

Юрій Кушлик анонсував, що футбольний сезон 2018 для дрогобицької команди буде цікавим та насиченим, адже МФК «Галичина» змагатиметься з  багатьма командами регіону, зокрема Трускавця, Борислава та Старого Самбора.

Перша домашня гра МФК «Галичина» у футбольному сезоні 2018 відбудеться вже 22 квітня з футбольною командою Трускавця.

Стежити за інформацією про наступні матчі та їх результатами можна на інтернет-сторінці МФК “Галичина”

Детальніше у відеосюжетах:

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні