УПСЗН: У Дрогобичі презентували соціальну гру «Переселенська блуканина» для підвищення рівня обізнаності про реальне становище внутрішньо переміщених осіб

У п`ятницю, 8 грудня, у приміщенні Дрогобицької міської ради відбулася зустріч Оксани Яковець – радника з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики України у Львівській області зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного Фонду, Фонду соціального страхування, служб, відділів міської ради мм. Дрогобича і Стебника та районної державної адміністрації, які дотичні до роботи з внутрішньо переміщеними громадянами та вирішення їх проблемних питань.

На зустрічі було презентовано соціальну гру «Переселенська блуканина», яка розроблена відповідно до програми «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства».

Мета гри – підвищення рівня обізнаності мешканців місцевих громад про реальне становище внутрішньо переміщених осіб, сприяння толерантного ставлення до них у приймаючих громадах та в суспільстві в цілому, сприяння зменшенню стигми та дискрімінації щодо внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які мешкають на тимчасово непідконтрольних територіях.

На завершення зустрічі Оксана Яковець висловила подяку працівникам соціальних служб за пророблену роботу та небайдужість до осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні