Громадський бюджет – 2018: Конкурсна комісія оголосила результати та відібрала 4 проекти-переможці

Вже другий рік поспіль у Дрогобичі відбувається конкурс проектів «Громадський бюджет», суть якого полягає в тому, що з міського бюджету виділяється певна сума коштів для реалізації соціально-культурних проектів, запропонованих громадою міста.

У 2017 році сума Громадського бюджету Дрогобича становила 200 тис. грн, однак уже в 2018 році з метою підтримки громадських ініціатив на засіданні сесії Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про збільшення Громадського бюджету Дрогобича до 500 тис. грн.

Кількість проектів, поданих громадою міста у межах цьогорічного Громадського бюджету Дрогобича, дорівнювала 23, серед них: 20 проектів — локальні, 3 — загальноміські.

У вівторок, 8 травня, на засіданні конкурсної комісії з відбору проектів Громадського бюджету було відібрано 4 проекти для реалізації: 2 загальноміські та 2 локальні.

Обирала Конкурсна комісія проекти для реалізації шляхом підрахунку голосів, які віддали дрогобичани за той чи інший проект. Голосування відбувалось як в електронній формі, так і бюлетенями у ЦНАПі Дрогобича та на виїздах комісії у мікрорайони міста.

Відтак за результатами голосування у 2018 році буть реалізовані 4 проекти Громадського бюджету Дрогобича на загальну суму 500 тис. грн.

Серед загальноміських проектів конкурсна комісія рекомендує сесії Дрогобицької міської ради профінансувати наступні два проекти, які набрали найбільшу кількість голосів:
– Встановлення велопарковок та лавок перед корпусами ДДПУ ім. І. Франка;
– Створення комфортного міського простору шляхом реконструкції скверу біля музичного коледжу ім. В. Барвінського, вул. Бориславська — вул. Музична.
Серед локальних проектів конкурсна комісія рекомендує сесії Дрогобицької міської ради профінансувати два проекти які набрали найбільшу кількість голосів:
– Капітальний ремонт внутріквартальної дороги житлового будинку 81/2 по вул. М. Грушевського м. Дрогобича;
– Капітальний ремонт тротуарної дороги житлового будинку 44 по вул. Вол. Великого м. Дрогобич.

В подальшому 4 проекти-переможці будуть винесені на затвердження сесії Дрогобицької міської ради.

Результати конкурсу “Громадський бюджет – 2018”

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати: