Грайфсвальдський досвід впроваджуватимуть у діяльності Дрогобицької міської ради. ФОТО

Грайфсвальд — німецьке місто, розташоване в землі Мекленбург-Передня Померанія. Як і Дрогобич, Грайфсвальд є університетським містом. До того ж історія заснування Грайфсвальду тісно пов’язана з видобутком солі.

Цього року в межах Проекту «Kommunale Partnerschaften mit der Ukraine» між Дрогобичем та Грайфсвальдом розпочато співпрацю. У травні у Дрогобичі побувала делегація з Грайфсвальду на чолі з бургомістром Стефаном Фазбіндером. В ході візиту іноземні гості мали низку зустрічей у Дрогобицькій міській раді, Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, комунальному підприємстві «Дрогобичводоканал» та інших інфраструктурних об’єктах міста.

Минулого тижня, впродовж 9 – 13 жовтня, делегація з Дрогобича у складі шести осіб взяла участь у стажуванні у Грайфсвальді. Відтак керівник відділу інформаційних технологій та аналізу Станіслав Гайдер та керівник сектору прес-служба організаційного відділу Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній переймали досвід з розвитку маркетингу міста у ТзОВ «Greifswald Marketing». Представники КП «Дрогобичводоканал» пройшли стажування щодо надання послуг з водовідведення та водопостачання.

Впродовж п’яти днів Станіслав Гайдер та Зеновій Квасній мали низку зустрічей з керівництвом міста Грайфсвальд, представниками ТзОВ «Грайфсвальдмаркетинг», ІТ відділу, прес-служби мерії, інформаційного центру. Також представникам мерії Грайфсвальду було презентовано концепцію та результати впровадження проекту «Дрогобич – Smart city».

В ході проведених зустрічей вдалося з’ясувати, що у Дрогобича та Грайфсвальду не лише схожа історія, а й напрямки діяльності та розвитку міста. Відтак за підсумком п’ятиденного візиту заплановано розпочати низку нових проектів. Окрім цього передбачено налагодження зв’язків між університетами Грайфсвальда та Дрогобича. Щодо ІТ управління містом, яким зацікавились у Грайфсвальді, зараз готується низка пропозицій німецькій стороні щодо сприяння запровадження у них електронних сервісів.

Основний акцент двосторонньої співпраці спрямований на реалізацію спільного проекту та підписання договору про співробітництво та партнерство між керівництвом Дрогобича і Грайфсвальда.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: