Глава УГКЦ Блаженніший Святослав очолив Архиєрейську Літургію у Дрогобичі з нагоди 25-річчя Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. ФОТО. ВІДЕО

27-28 травня у Дрогобичі відзначали 25-річницю заснування Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Відтак у неділю, 27 травня, у приміщенні музично-драматичного театру відбулася урочиста академія «Подяка хай буде Богові за його дар несказанний». У понеділок, 28 травня, у Катедральному соборі Пресвятої Трійці відбулася Архиєрейська Літургія за участі Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.

Вітаючи дрогобичан з 25-річчям Єпархії, Блаженніший Святослав згадав Блаженної пам’яті Юліана Вороновського, а також привітав Владику Ярослава Приріза з 30-рчічним ювілеєм священства та 55-річним ювілеєм життя.

Відео: Живе Телебачення

Разом з дрогобичанами та гостями міста участь у Літургії взяли голова ЛОДА Олег Синютка, міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом із заступниками Ігорем Германом, Василем Качмарем та Володимиром Коцюбою, заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик, депутат Верховної ради України Богдан Матківський та депутати Львівської обласної ради.

Перед початком Літургії відбулася зустріч керівництва міста та області з Блаженнішим Святославом, в ході якої Глава УГКЦ відзначив вклад представників місцевої влади у розвиток церкви. Окрім того, після завершення Літургії Владика СДЄ УГКЦ Ярослав Приріз у подячному слові також відзначив керівництво міста Дрогобича на чолі з міським головою Тарасом Кучмою та подякував за співпрацю та сприяння у підготовці до відзначення 25-річчя Єпархії.

На згадку про візит до Дрогобича від імені громади міста, депутатського корпусу міської ради міський голова Дрогобича Тарас Кучма подарував Блаженнішому Святославу картину з зображенням церкви Святого Юра.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні