Економіка: У Дрогобичі ведеться робота з ліквідації несанкціонованої стихійної торгівлі

Торгівля без будь-яких відповідних документів, що гарантують безпечність та якість харчового продукту нерідко відбувається на вулицях нашого міста. Придбання товарів у місцях «стихійної торгівлі», в умовах, які не відповідають санітарним вимогам, можуть обернутися лихом для Вас та Ваших рідних. Особливо небезпечна торгівля в літню пору року, коли зростає кількість захворювань на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння серед населення.

Розпорядженням міського голови створено комісію з питань обстеження та впорядкування роботи торговельної мережі, ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі в м. Дрогобичі

16 червня 2016 року вказаною комісією проведено роботу з ліквідації несанкціонованої вуличної торгівлі на вул. Ковальській та на вул. Ш. Алейхема, складено 9 протоколів за адміністративні правопорушення передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та 4 протоколи за адміністративні правопорушення передбачені ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме:
Стаття 152 ― передбачає порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів ― тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн.).
Стаття 160 ― передбачає торгівлю з рук у невстановлених місцях:
– торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях – тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17119 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.
– торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами – тягне за собою накладення штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (102 – 255 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі.

Комісія і надалі продовжуватиме роботу по ліквідації несанкціонованої торгівлі у м. Дрогобичі.

Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я

Відділ економіки 

Читайте також: