Економіка: У Дрогобичі діятиме Рада підприємців

У Дрогобичі при виконавчому комітеті міської ради створили Раду підприємців. Мета діяльності цієї Ради полягає у сприянню розвитку малого та середнього бізнесу в мм. Дрогобичі та Стебнику, напрацюванню спільних механізмів реалізації регуляторної політики через залучення місцевих суб’єктів підприємництва.

Функціонування Ради підприємців сприятиме формуванню дієвого механізму взаємодії виконавчих органів міської ради і суб’єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості, реалізації державної регуляторної політики у сфері підприємництва.

Відповідне рішення прийняли у середу, 16 серпня, на засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Як зазначив начальник відділу економіки Володимир Ліснянський, склад Ради підприємців затверджено, однак в майбутньому можливі зміни, які затверджуватиме виконавчий комітет. Невдовзі відбудеться перше засідання Ради, на якому оберуть голову, заступника та розглянуть відповідне положення про діяльність ради. Також посадовець зазначив, що охочі підприємці, які бажають долучитися до вирішення проблем малого та середнього бізнесу, можуть звертатися з пропозиціями у відділ економіки Дрогобицької міської ради (пл. Ринок, 1, каб. №29).

Читайте також: