Два дні поспіль у Дрогобичі відбувалося свято добра і краси – Drohobych Flower Fest 2018. Зустріч Тараса Кучми з організаторами — ГО «Україна — це Ти»

9 – 10 червня у Дрогобичі на території відпочинкового комплексу «Залісся» відбувся доброчинний фестиваль квітів «Drohobych Flower Fest 2018».

Організатором фестивалю виступила ГО «Україна — це Ти» за участі Асоціації українських флористів.

Дрогобичани та гості нашого міста впродовж двох днів мали можливість побачити та насолодитися унікальними квітковими інсталяціями, над якими працювали десятки майстрів-флористів з усієї України, стати учасниками дитячих та дорослих майстер-класів, взяти участь у презентації квіткового гербу Дрогобича та встановленні рекорду України «Найбільша кількість заплетених з трояндою кіс». Святкову атмосферу доповнили танцювальний флешмоб, смачні страви під відкритим небом, концертна програма, дискотека. Хедлайнером фестивалю виступив український рок-гурт «Rock-H».

Основною метою фестивалю був збір коштів для придбання апарату підтримки життєдіяльності пацієнта в реанімацію дрогобицької дитячої лікарні.

«Завдяки усім небайдужим було зібрано 310 тисяч 427 гривень. На даний момент апарат уже замовлено і якнайшвидше буде передано в реанімацію дрогобицької дитячої лікарні.

ГО «Україна — це Ти» висловлює щирі слова вдячності усім, хто долучився до організації та проведення доброчинного фестивалю квітів «Drohobych Flower Fest 2018»! Давайте творити добро разом!», — зазначила голова ГО «Україна — це Ти» Наталія Дорошенко.

За підсумками фестивалю у середу, 13 червня, у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучми з представниками ГО «Україна — це Ти».

«Благочинний фестиваль «Drohobych Flower Fest 2018» — це унікальна подія не лише в нашому місті, а й в Україні. Це добрий початок, адже це промоція нашого міста. Більше того, благородна мета — збір коштів на медобладнання заслуговує на окрему похвалу та подяку. Це фестиваль має стати щорічним, а ми, зі свого боку як місцева влада, намагатимемося максимально сприяти його вдосконаленню. Від імені всієї громади міста, висловлюю подяку колективу ГО «Україна — це Ти»», — звернувся до учасників зустрічі Тарас Кучма.

На завершення зустрічі обидві сторони обмінялися офіційними подяками.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні