ДЦСССДМ: Запрошення на літературну кавалерку

 

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді , ГО “Родовід”, видавничий центр “Академія” (м. Київ) за участю автора ідеї Тетяни Качак (м. Івано-Франківськ) запрошують: дрогобицьку молодь та батьків, небайдужу громадськість, міський та районний відділ освіти та освітян, представників засобів масової інформації на презентацію цікавого і креативного літературного проекту у форматі учнівського КВК.

Безпосередніми учасниками КВК-презентації будуть команди учнів середніх та старших класів ЗОШ №1, ЗОШ №2 , ЗОШ №10, Дрогобицької гімназії.

У програмі: 5 завдань для команд- учасників, виконання яких має бути яскравою подією, емоційним вибухом, проявом креативності, цікавим дійством.

Нетрадиційний формат презентації покликаний зробити зустріч цікавою, інтерактивною і близькою молодому поколінню читачів.

Презентація-гра, презентація-змагання відкриває для усіх книги, які захоплюють сюжетом, актуальні проблемами і зрозумілі мовою, подарує позитивні емоції та можливість поспілкуватися із запрошеними письменниками Іриною Мацко (м. Тернопіль) та Сергієм Гридіним (м. Рівне), директором ВЦ “Академія” Василем Теремком (м. Київ). Ці книги про і для підлітків.

Захід відбудеться 28 квітня 2017 року в актовій залі Дрогобицької гімназії.
Початок о 13:30.

Читайте також: