Дрогобицьким проектом «Смарт-сіті» зацікавилася делегація посадовців з Донеччини. ФОТО


У вівторок, 3 липня, до Дрогобича завітала делегація з Донеччини. Представники Добропільської, Краматорської, Миколаївської та Слов’янської міських рад прибули до Дрогобицької міської ради з метою переймання досвіду впровадження проекту «Смарт-сіті». Спершу делегація побувала на прийомі у міського голови Тараса Кучми. В ході зустрічі міський очільник поділився з гостями спогадами про участь у російсько-українській війні та настрої населення. Відтак розповів гостям про історію та сучасні реалії міста Дрогобича: про відомих вихідців та унікальну архітектурну спадщину міста, про новопрезентований туристичний логотип, розвиток туризму, розповів про господарські проблеми, які склалися впродовж останніх місяців. Окрім цього, міський голова запропонував гостям започаткувати практику співпраці між ВНЗ міст. На останок зустрічі Тарас Кучма запросив гостей з Донеччини на Церемонію вручення Міжнародної премії імені Івана Франка, яка відбудеться 27 серпня.

Зі свого боку посадовці Добропільської, Краматорської, Миколаївської та Слов’янської міських рад поділилися своїми враженнями від Дрогобича, розповіли про тенденції у їхніх містах, де вони прагнуть започатковувати проект «Смарт-сіті».

Оскільки основною метою візиту делегацію було отримання досвіду впровадження проекту «Смарт-сіті», то презентацію для гостей провели директор КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка та начальник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер.

Опісля для гостей було проведено екскурсію містом, яку організував Туристично-інформаційний центр Дрогобича.

Зазначимо, візит делегації з Донеччини до Дрогобича відбувся за сприяння німецько-української платформи для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України «Київський діалог».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні