Дрогобицький водоканал закликає споживачів встановлювати квартирні лічильники

КП “Дрогобичводоканал” уже вдруге цього року через квитанції інформує споживачів про передбачені законодаством зміни у наданні послуги мешканцям багатоквартирних будинків та закликає громадян, які споживають воду за нормативами, обладнувати помешкання засобами обліку. За інформацією служби збуту, серед 36076 спожавачів Дрогобицького водоканалу 7486 отримують послугу за нормативами.

Відповідно до Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” № 2119-VIII, що набув чинності 2 серпня 2017 р., підприємства водопостачання зобов’язані встановлювати загальнобудинкові лічильники у кожному багатоквартирному будинку. На підставі п.11 “Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, затверджених постановою КМУ від 21 липня 2005 р. № 630, у разі встановлення загальнобудинкового засобу обліку різниця між показами загальнобудинкового лічильника та усіх квартирних засобів обліку води цього будинку розподілятиметься між споживачами, приміщення яких не обладнані вузлами розподільного (квартирного) обліку; між споживачами, які не подали покази квартирного засобу обліку та споживачами, в яких несправні квартирні засоби обліку.

Водночас найближчим часом водоканал на виконання інвестиційної програми встановить загальні лічильники у 103 багатоквартирних будинках. Загалом на обслуговуванні підприємства 780 таких будинків.

КП “Дрогобичводоканал”

Читайте також: