Дрогобицький лікар набув статус учасника війни

08 лютого таке рішення ухвалила міська комісія для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни.

Цього року комісія вперше розглядає питання щодо встановлення статусу учасника війни особі з числа працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Механізм надання цього статусу визначений постановою Уряду від 23 вересня 2015 року № 739 «Питання надання статусу учасника війни деяким особам».

Варто наголосити, що учасники війни користуються низкою пільг, які визначено статтею 14 зазначеного Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Детальніше із нормами чинного законодавства у сфері соціального захисту ветеранів війни можна ознайомитися в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради.
Управління проводить прийом громадян щодня від 8.00 до 17.00, у п’ятницю – від 8.00 до 15.45 , вихідні дні — субота та неділя.
Для людей, які не мають змоги прийти на прийом, існує можливість отримати необхідну інформацію в оперативному режимі, зателефонувавши на номер 41-06-14.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні