У Дрогобицькій міській раді відбувся семінар-навчання щодо здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю. ФОТО

У середу, 10 січня, у Мармуровій залі Дрогобицької Ратуші відбувся семінар-навчання щодо здійснення контролю за дотриманням  законодавства про працю.

У роботі семінару-навчання взяли участь: завідувач сектору з питань праці ДМР Галина Яцуляк, головний інспектор з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області Галина Нагірняк, інспектор ДФС у Львівській області Марія Галин, головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення ДМР Галина Шлянта та в.о. начальника відділу економіки ДМР Ігор Юзьв’як.

Розпочалося засідання зі вступного слова міського голови Тараса Кучми, який наголосив на важливості дотримання усіх норм Законодавства про працю, зокрема й органами місцевого самоврядування.

Завідувач сектору з питань праці ДМР Галина Яцуляк розповіла про основні засади створення сектору з праці, передбаченого Законодавством, повноваження та порядок дотримання законодавства з праці.

Головний державний інспектор з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області Галина Нагірняк ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві з питань праці у 2018 році, порядком здійснення контролю з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додтримання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.

З принципами надання соціальних гарантій, передбачених Законодавством з питань праці, ознайомила присутніх Галина Шлянта.

Також у ході семінару-навчання присутні мали можливість ознайомитися з порядком подання звіту по ЄСВ і зміни у нарахуванні єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців у 2018 році.

Про сплату надходжень до міського бюджету від продажу акцизних і підакцизних товарів доповів в.о. начальника відділу економіки Ігор Юзьв’як.

Зазначимо, що до участі у семінарі-навчанні були запрошені керівники, працівники бухгалтерських, кадрових служб, установ, організацій, підприємств та підприємців міст Дрогобича та Стебника.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: