Дрогобицька ОДПІ: Змінено Порядок обліку платників податків і зборів

Дрогобицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області звертає увагу платників податків на наказ Мінфіну від 27.06.2018 р. №589, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2018 р. за N 851/32303 Даним документом внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів.

Відповідно до внесених змін визначено порядок обліку в контролюючих органах представництв донорських установ в Україні, утворення яких передбачено міжнародними договорами України, після проведення Мінекономрозвитку їх реєстрації в Україні. Також врегульовано дії контролюючих органів у разі встановлення відокремлених підрозділів іноземних компаній, організацій, які включені до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України та при цьому не перебувають на обліку в контролюючих органах. При цьому, звертаємо увагу платників на змінені наказом форми №1-ОПП; №1-РПП та №5-ОПП.

Також, відповідно до прийнятих змін, передбачено що підтвердженням припинення незалежної професійної діяльності є відомості (витяг) відповідного реєстру, до якого вноситься інформація про державну реєстрацію такої діяльності, щодо припинення або зупинення, або зміни організаційної форми відповідної діяльності з незалежної (індивідуальної) на іншу.

Оновлені форми слід подавати до контролюючих органів з дня набрання чинності даного наказу.

Дрогобицька ОДПІ

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні