Дрогобицька міська рада та Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка відтепер співпрацюватимуть над розвитком студентських просторів. ФОТО

У понеділок, 4 грудня, у Дрогобицькій Ратуші відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Дрогобицькою міською радою та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка. Свої підписи під документом, який регламентує співпрацю щодо організації та проведення спільних заходів для сприяння розвитку студентського молодіжного простору у місті Дрогобичі, поставили міський голова Дрогобича Тарас Кучма та ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Надія Скотна.

Одним із важливих пунктів Меморандуму є цілеспрямована робота з розвитку студентських просторів навколо навчальних корпусів та гуртожитків Університету, а також суміжних паркових територій (облаштування відпочинкових зон, озеленення), а також розвиток транспортної інфраструктури біля Університету та гуртожитків.

Відтак у ході зустрічі відбулося обговорення щодо реалізації проекту «Три малі парки Дрогобича», до розробки та реалізації якого безпосередньо долучається студентська молодь.

Розвиток сфери інформаційних технологій у місті, вдосконалення та сприяння вивченню комп’ютерних наук (створення програм надання стипендій та пільгового кредитування навчання для студентів, залучення студентів до вирішення прикладних завдань у місті, сприяння стажуванню студентів в ІТ-фірмах, тощо), — наступний важливий пункт, передбачений Меморандумом.

Також, згідно з умовами Меморандуму, передбачається створення спільної робочої групи за участю представників Дрогобицької міської ради та Дрогобицького університету, а також органів самоврядування студентів, молодіжних організацій міста, громадськості задля створення позитивного студентського клімату у місті Дрогобич.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: