Дрогобичу виділили кошти на реконструкцію стадіону «Галичина»

31 Січня 0:00

19 січня під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, від Дрогобича було підтримано три проекти ДФРР.

Відтак рішенням сесії Львівської обласної ради від середи, 30 січня, Дрогобичу виділено кошти на співфінансування цих проектів з державного фонду регіонального розвитку у розмірі 28 мільйонів гривень:

1.Продовження реконструкції площі Ринок. Загальна вартість — 24,7 млн. грн.: з державного фонду регіонального розвитку у 2018 році виділено 10 мільйонів гривень, співфінансування з міського бюджету становить — 1 мільйон 122 тис грн. Проект реалізовуватиметься впродовж 2017-2020 років.

2. Будівництво центру публічних послуг “Документ-Сервіс Дрогобич”. Загальна вартість проекту 12,2 млн. грн.: з державного фонду регіонального розвитку виділено 11 мільйонів 900 тис грн., співфінансування з міського бюджету становить — 2 мільйони гривень. Проект розрахований на 2018 рік. Особливістю цього проекту є те, що це мультифункціональний центр, на першому поверсі якого буде розташований Центр надання адміністративних послуг, а на другому громадський хаб площею понад 300 кв м.

3. Реконструкція вуличного освітлення Дрогобича. Загальна вартість 18,3 млн грн.: у 2018 з державного бюджету виділено 5 мільйонів гривень, з міського — 600 тисяч грн. Проект реалізовуватиметься у 2018-2019 роках.

Окрім цього, на реконструкцію стадіону «Галичина» Дрогобичу виділено 2 мільйони 900 тисяч гривень, 480 тис грн. на реконструкцію будинку вчителя.

Як зазначає міський голова Дрогобича Тарас Кучма, для повної реконструкції стадіону «Галичина» необхідно близько 30 мільйонів гривень.

«Ми не можемо зволікати з часом і розпочати реконструкцію стадіону необхідно якнайшвидше, адже можемо втратити і те, що від стадіону залишилося. Саме завдяки спільній праці з депутатами усіх рівнів, громадськими організаціями та активній позиції громади міста, нам вдалося отримати стартовий капітал для початку довгоочікуваної реконструкції стадіону «Галичина», яку плануємо розпочати вже у 2018 році», — зазначає міський очільник.

Чат-бот Гаряча лінія