Дрогобиччина попрощалася з військовим комісаром, офіцером Збройних сил України Віктором Поповим. ФОТО

Сьогодні у вівторок, 27 березня, у Дрогобичі в останню путь проводжали військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного комісаріату Віктора Попова.

Прощання розпочалося зранку о 8:00 у Народному домі імені Івана Франка, де від вчорашнього вечора перебувала домовина з тілом Віктора Попова, військовими почестями та почесною вартою.

Під час прощання міський голова Дрогобича, висловлюючи співчуття сім’ї, родині та близьким Віктора Попова з приводу втрати чоловіка, батька та хорошого товариша, зазначив, що у військовій справі Віктор Євгенович був взірцем, адже знав кожного воїна по імені і завжди відгукувався на всі звернення та прохання.

Відтак процесія у супроводі духовенства, оркестру, військових, очільників органів місцевого самоврядування, дрогобичан, вирушила вулицями Івана Франка, Січових Стрільців, Тараса Шевченка до Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного комісаріату, який очолював Віктор Євгенович. Опісля процесія попрямувала вулицею Тараса Шевченка через площу Ринок до Катедрального Собору Пресвятої Трійці, де відбулася панахида та чин прощання із загиблим Віктором Поповим.

«Служити — це не панувати. Служити — це вміти жертвувати собою заради когось іншого. Для багатьох воїнів покійний Віктор був наставником, взірцем офіцера Збройних сил України, поведінка якого манить молодь служити у війську, щоб будувати мирне і світле життя в Україні», — саме такими словами охарактеризував Віктора Попова отець Тарас Гарасимчук, який очолив чин панахиди та прощання.

Після прощання домовину з тілом відправили на малу батьківщину Віктора Попова — місто Хмельницький, де його буде поховано.

Нагадаємо, Віктор Попов трагічно загинув у ДТП у неділю, 25 березня під час зіткнення з легковою автівкою на вулиці Трускавецькій у Дрогобичі. Від удару автомобіль Віктора Попова викинуло на узбіччя. Від отриманих травм офіцер ЗСУ загину на місці.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні