Дрогобич приєднався до системи онлайн-аукціонів ProZorro.Продажі

У середу, 13 грудня, Дрогобицька міська рада підписала Декларацію про приєднання міста Дрогобича до спільного проекту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Transparency International Україна – ProZorro.Продажі.

Свій підпис під документом декларації поставив перший заступник міського голови Ігор Герман.

Відтак місто Дрогобич отримав важливий інструмент для роботи з бізнесом та громадою.

«Всі продажі та оренда комунальної власності, власності громади нашого міста Дрогобич здійснюватимуться відкрито та прозоро через електронну систему ProZorro. Взяти участь у таких електронних аукціонах зможуть люди з усіх куточків України і це допоможе нам за один і той же лот залучити більше коштів до міського бюджету, аніж якби ці торги проводились у традиційній формі» – наголошує міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Підписавши декларацію, влада міста взяла на себе зобов’язання докласти всіх необхідних зусиль для забезпечення відкритих, прозорих та чесних публічних торгів в спосіб, що дозволить отримати найкращий результат в інтересах місцевої громади та держави Україна. Адже через аукціон можна продати швидше і дорожче, порівняно з традиційними аукціонами. Ще одним важливим пунктом є передача в оренду приміщень, продажа прав організації ярмарок та багато іншого. Окрім цього, планується проводит через електронні торги продаж вторсировини, металобрухту та багато іншого чим володіють комунальні підприємства міста.

Як повідомив начальник відділу інформаційний технологій та аналізу Станіслав Гайдер, наступним кроком після підписання декларації буде прийнято відповідні нормативні документи.
«Далі команда ProZorro.Продажі завітають до нашого міста для навчань та швидшого впровадження системи. Після цього перші лоти від міста Дрогобича з’являться в електронній системі», — додає Станіслав Гайдер.

Також важливо, що завдяки платформі ProZorro.Продажі громада та представники бізнесу можуть в реальному часі контролювати хід продажу державного майна.
Тепер і в Дрогобичі зможуть оцінити усі переваги відкритого формату продажів та отримати так необхідні громаді кошти на розвиток міста, які як відомо, зайвими ніколи не бувають.

Нагадаємо, що цього року Дрогобич потрапив У ТОП-10 найпрозоріших міст України за рейтингом Transparency International Україна. Відтак, важливо й надалі розвиватись та удосконалювати системи взаємодії.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні