Дрогобич очолив рейтинг 100 найпрозоріших міст України, — результати дослідження Transparency International Ukraine

7 Серпня 0:00

Лідерами Рейтингу прозорості 100 міст України стали Дрогобицька міська рада та Маріупольська міська рада.

Такі результати рейтингового дослідження демонструє представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в Україні.

Набравши 80,3 бала зі 100, Дрогобич та Маріуполь розділили перше місце у рейтингу 100 найпрозоріших міст України, очоливши його.

Таким чином міста першими потрапляють до клубу лідерів — «Клубу прозорих міст».

Підняттю Дрогобича у рейтингу на 1 сходинку передувало виконання органами місцевого самоврядування рекомендацій Transparency International Україна щодо підвищення рівня прозорості та відкритості, зокрема висвітлення даних про роботу органів місцевої влади, комунальних підприємств, закупівель, житлової політики, соціальних послуг, кадрових питань та ін.

Нагадаємо, що у червні 2017 року Дрогобич закрив ТОП-10 лідерів в рейтингу із сумарною кількістю 46,2 балів, у квітні 2018 року Дрогобич, поступившись лише місту Львів, піднявся на 2 місце, а вже у серпні очолив рейтинг 100 найпрозоріших міст України.

Вибудовує Transparency International Україна рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

Рейтинг розроблено аналітиками Transparency International Україна та Інституту Політичної Освіти у рамках проекту «Розбудова прозорості у містах України».

Чат-бот Гаряча лінія