«Дрогобич — Нова Каховка», — міст, який об’єднує: У Дрогобича з’явилося перше українське місто-побратим. ФОТО. ВІДЕО


У п’ятницю, 28 вересня, у місті Нова Каховка відбулося офіційне підписання Угоди про співпрацю в економічній, науково-технічній та культурно-гуманітарній сферах між містами Нова Каховка та Дрогобичем.

Підписали Угоду про співпрацю міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко та міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Урочисте підписання Угоди відбулося у міському Палаці культури Нової Каховки.

Підписання Угоди про співпрацю між обома містами міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко прокоментував як вияв народної демократії.

Своєю чергою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив, що співпраця в межах цієї Угоди — побудова нового моста, який єднатиме Західну та Південну Україну. Окрім цього, міський голова зазначив, що у Дрогобича є багато міст побратимів за межами України і Нова Каховка — перше українське місто-побратим.

Радіо «Нова Каховка»

Опісля урочистого підписання Угоди відбувся святковий концерт за участі художніх колективів міста Нова Каховка та Дрогобицького Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина».

Участь в урочистій події взяли представники громадськості, колективів підприємств та установ Нової Каховки, а також делегація з міста Дрогобича. У ході урочистостей в залі панувала атмосфера щирості, відкритості та єднання. Особливі емоції у глядачів викликав виступ дрогобицької «Верховини».

Після завершення заходів обидва міські голови обговорили першочергові кроки щодо обміну досвідом та співпраці.

Нагадаємо, вперше офіційна делегація з Нової Каховки побувала у Дрогобичі на III церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка, опісля — на відзначенні 927-річниці заснування міста Дрогобича. У ході зустрічей делегацію було ознайомлено не лише з організацією та проведенням культурно-масових заходів у Дрогобичі, а й з роботою структурних підрозділів виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, впровадженням проекту «Розумне місто», роботою сесії міської ради із застосуванням системи електронного голосування, забезпеченням інформаційної роботи, функціонуванням міського басейну, впровадженням реформ у сферах освіти та медицини.

Зацікавленість статтею
[Всього: 3 Середня оцінка: 4.7]
Рекомендуємо також прочитати: