До Зелених свят та відзначення 25-ліття СДЄ УГКЦ комунальникам доручено забезпечити належний стан вулиць та зелених зон міста

Впродовж цього тижня комунальні служби зобов’язані максимально прибрати місто та забезпечити належний стан газонів, клумб та вулиць.

Відповідне доручення керівнику КП «Комбінат міського господарства» Андрію Яніву надав міський голова Дрогобича Тарас Кучма у понеділок, 21 травня, під час щотижневої наради міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста .

Як зазначив міський очільник, ці вихідні дні триватимуть з 26 по 28 травня. На неділю та понеділок припадає християнське свято Святої Трійці.

Окрім цього, на неділю, 27 травня, запланований приїзд до Дрогобича Глави Української греко-католицької церкви Блаженнішого Святослава з нагоди 25-ліття заснування Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

Тому дрогобичани і гості не повинні відчувати дискомфорту перебуваючи на вулицях, у скверах чи парках міста.

«Варто відзначити, що силами комунальних служб попередньо проведено висадку квітів на клумбах міста, триває газонокосіння, відповідно до графіку прибираються пішохідні зони та вивозиться побутові відходи, окрім окремих моментів великогабаритних. Однак є місця, на які необхідно звернути особливу увагу і окультурити ці території до кінця цього тижня», — зазначив Тарас Кучма.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні