УПСЗН: 19 грудня відбулося останнє цього року засідання міської комісії, до повноважень якої належить розгляд звернень учасників АТО, сімей загиблих та родин Героїв Небесної Сотні з надання одноразової адресної грошової допомоги.

Рішенням комісії призначено одноразову допомогу учаснику АТО, який брав участь у бойових діях на Сході України як учасник добровольчого формування. Загальна сума виплати становить 6,0 тис. гривень.

З початку року правом на одноразові виплати скористалися 49-ть мешканців Дрогобича на загальну суму 157,5 тис. грн., серед яких 15 бійців-добровольців.

Слід зазначити, що міською радою затверджено комплексну програму для підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, родин загиблих та Героїв Небесної Сотні. Програма діятиме до 2020 року. Цим документом визначено категорію осіб, які мають право на одноразові виплати. Передусім це стосується родин загиблих учасників АТО, учасників АТО, які отримали поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, одержаних в зоні проведення антитерористичної операції, а також демобілізованих (звільнених) учасників АТО.

Окремо зроблено наголос на бійцях, які брали участь в антитерористичній операції у складі добровольчих формувань. Таке рішення ухвалено на вимогу часу, оскільки фінансова підтримка добровольців досі не врегульована на державному рівні. Отже міська влада надає добровольцям щорічну компенсацію за оплату житлово-комунальних послуг, а також одноразову допомогу після повернення із зони бойових дій.

Читайте також: