Освіта: До написання радіодиктанту національної єдності долучилися і старшокласники другої школи

9 листопада, прозвучав цьогорічний – сімнадцятий – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Текст диктанту «Наші пісні» традиційно прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Сімнадцятий Всеукраїнський радіодиктант, крім України, писали в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді. Цього року організатори події – Українське радіо – запросили до написання радіодиктанту посольства України за кордоном, іноземні дипломатичні представництва в Україні та міжнародні культурні інституції.

Організатори акції обіцяють перевіряти радіодиктанти до останнього диктанту. Тобто результати оголосять у грудні. Коли саме – залежатиме від кількості диктантів, надісланих на радіо, наголосила координаторка акції, ведуча спецпроекту «XVII Радіодиктант національної єдності» Аліна Акуленко.

Старшокласники і вчителі другої школи теж взяли активну участь у  написанні радіодиктанту. Роботи відправили на адресу Українського радіо,   тепер з нетерпінням чекаємо результатів. Хоча не так важливо, хто виявиться переможцем, важливо, що ми долучилися до єднання з усім україномовним світом, а в єдності – наша сила.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: