До Дня міста Дрогобича 2017 розробили мапу локацій святкових заходів, які відбуватимуться у місті

Вже завтра Дрогобич розпочинає святкування Дня народження. Програма святкувань присвячених відзначенню Дня міста є доволі цікавою та триватиме впродовж декількох днів.

Для того, щоб дрогобичани та гості нашого міста змогли вчасно дізнатися про святковий захід, час та місце його проведення, розроблено спеціальну Мапу локацій святкових заходів до Дня міста 2017, яка являє собою графічне відображення місця проведення заходу та його назву.

Для того, щоб переглянути мапу необхідно завантажити офіційний мобільний додаток «Дрогобич — Smart city», який працює на платформах iOS та Android та відтак зайти в рубрику «День міста» — «List».

Посилання на додаток (українська версія) в – Appstore / Google Market

Також саме “Дрогобич – Smart City” допоможе як і туристу, так і дрогобичанину знайти контактні номери телефонів першої необхідності усіх служб та установ міста, дізнатися про популярні туристичні маршрути міста, записатися на екскурсію, побувавши у найдивовижніших та захоплюючих місцях Дрогобицьої Ратуші — її таємничих підвалах та на вежі Ратуші і головне — дозволяє завжди тримати руку на пульсі життя рідного міста. В додатку вміщена рубрика «Новини» і кожен може в будь-яку вільну хвилину дізнатись, що відбувається у його рідному Дрогобичі. Більше того, мобільний додаток надсилає кожному користувачу у вигляді повідомлення сповіщення про припинення водопостачання чи електроенергії. Відтак всі користувачі мобільного додатку “Дрогобич – Smart City” отримують сповіщення про припинення водо-, газо- чи електропостачання.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: