ДМЦСССДМ: З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Дрогобичі вперше відбувся захід “В обіймах танцю”. ФОТО

«В обіймах танцю» – під такою назвою відбувся у Дрогобичі 5 грудня захід, організований Дрогобицьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який був присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Захід відбувся у приміщенні Центру Душпастирства молоді СДЄ УГКЦ. Подібне дійство у Дрогобичі відбувалось вперше. Підопічних Центру вітали народний ансамбль бального танцю «Оксамит»(квікстеп «Кокетка»), спортивний клуб бального танцю «Libertango» (запальна “Румба”), ансамбль сучасного танцю «Мерінга» та танцювальної студії «HLB», народний ансамбль танцю «Верховинка» (“Марічка”) . Вразили своїм повільним вальсом представники Центру «Дивовожні долоні» Зеновій Мацан та Марія Букавин (під керівництвом керівника ансамблю «Оксамит» Лесі Калічак ) . Жартами та веселими іграми розважали присутніх аніматори Жанна та Марія. Масу позитивних емоцій та драйву викликали танцювальні банци Марічки Роздольської.

Ну, і яке ж це свято без подарунків? Святкова лотерея не оминула жодного учасника. І найголовніше: цей захід подарував усім гарний настрій, насолоду від мистецтва танцю та впевненість у власних силах.

Озвучення заходу відбулось за сприянням відділу культури міста Дрогобича.

Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні