Депутати міської ради підтримали електронну петицію дрогобичан щодо забезпечення онлайн-відеотрансляцій засідань постійних комісій ДМР

На офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради необхідну для розгляду кількість підписів набрала петиція щодо забезпечення онлайн-відеотрансляцій засідань постійних комісій, які працюють у міській раді.

«В Дрогобицькій міській раді працює шість постійних депутатських комісій. Від рішень цих комісій передусім залежить розвиток міста, його змога забезпечувати потреби мешканців та розвиватись. Робота комісій мала б бути абсолютно відкритою. Однак, комісії відбуваються в робочий час, і не всі охочі/зацікавлені мають змогу там побувати», — зазначила в тексті петиції автор Марія Кульчицька.

Відповідно до Положення про електронні петиції у м. Дрогобичі, петиція, яка впродовж встановленого терміну набрала необхідну кількість голосів на свою підтримку, підлягає розгляду на найближчому засіданні сесії Дрогобицької міської ради чи її виконавчого комітету.

Відтак у четвер, 22 лютого, рішення щодо задоволення електронної петиції було винесено на розгляд сесії Дрогобицької міської ради.

29 голосами депутатів із 31 зареєстрованих було прийнято рішення про забезпечення проведення засідань постійних комісій міської ради в кабінетах, обладнаних камерами для онлайн-відеотрансляції.

«Станом на сьогодні камерами для онлайн-відеотрансляції забезпечені сесійна зала, Світлиця, а вже невдовзі камери будуть встановлені і в кабінеті №49. Якщо громада міста зацікавлена і виступає з ініціативою забезпечити онлайн-трансляції засідань депутатських комісій, то ми повинні це зробити», — зазначив секретар міської ради Олег Хрущ.

Також Олег Хрущ закликав депутатів узгоджувати графік засідань комісій у відділі депутатської діяльності, щоб уникнути накладок.

Онлайн-трансляція засідань буде доступна на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Міська рада онлайн».

Нагадаємо, електронні петиції є однією з форм участі територіальної громади м. Дрогобича у здійсненні місцевого врядування. Тому, кожен дрогобичанин має право подати електронну петицію — індивідуальну або колективну вимогу, звернення, пропозицію, скаргу, прохання, клопотання, яка подається у органи влади у письмовій формі, на офіційному інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Громада — Електронні петиції громадян».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні