Депутати ДМР звернулися до Кабінету міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та ЛОДА щодо будівництва альтернативних автошляхів на території Дрогобича

Через провалля між Дрогобичем та Стебником, яке утворилось наприкінці вересня, існує загроза руйнуванню автодороги Дрогобич-Трускавець, яка є важливою шляховою артерією для Дрогобича та регіону. У зв’язку з наявністю тріщин асфальтного покриття, та рішенням комісії з надзвичайних ситуацій від 30 вересня 2017 року, рух на зазначеному відрізку автодороги у будь-який момент може бути перекритим у разі погіршення ситуації з проваллям.

Про серйозність ситуації свідчить й те, що 23 листопада з робочим візитом на Дрогобиччину завітав перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, який провів нараду з представниками органів місцевого самоврядування на місці обвалу. Участь у цій нараді взяли і міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із своїм заступником Василем Качмарем та представниками депутатського корпусу ДМР. Відтак в ході наради було порушено питання щодо будівництва альтернативної дороги Дрогобич-Трускавець.

Саме з цього приводу на останньому засіданні сесії Дрогобицької міської ради, яке відбулось у четвер, 30 листопада, депутатським корпусом було прийнято рішення звернутися до Кабінету міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Львівської обласної державної адміністрації з пропозиціями щодо будівництва нових шляхів через місто Дрогобич у випадку прийняття рішення будівництва нового автошляху у напрямку до Трускавця. Відтак пропонується прокласти рух маршруту Дрогобич-Трускавець по території Дрогобича через такі вулиці міста: Івана Франка – Горішня Брама – Бориславська – Фабрична – Трускавецька – Війтівська Гора – Млинарська – Стрийська.

Окрім цього, пропонується розглянути можливості зміни маршруту Самбір-Дрогобич-Стрий, який на разі по території міста Дрогобич пролягає через вулиці Самбірська – Лесі Українки – Стрийська, на новозбудований маршрут: Самбірська – Наливайка – Гайдамацька – Вокзальна – Стрийська. Така зміна необхідна для розвантаження центральної вулиці міста — Лесі Українки, що спричиняє значне навантаження на автошлях та створює небезпеку пішоходам.

Усі ці автошляхи запропоновано внести до переліку доріг загального користування державного значення.
Підставою для подання таких пропозицій до вищих ешелонів державної влади була пропозиція КУ «Інститут міста Дрогобича» про передачу з комунальної у державну власність доріг Дрогобича та звернення Департаменту міського господарства про розгляд можливості будівництва альтернативної об`їзної дорого через місто Дрогобич.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: