Депутати ДМР затвердили штатний розпис «Інклюзивно-ресурсного центру» Дрогобича для дітей з особливими освітніми потребами

У середу, 27 червня, під час засідання сесії Дрогобицької міської ради депутатський корпус затвердив рішення щодо затвердження штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» для дітей з особливими освітніми потребами.

Як зазначила під час сесійного засідання директор «Інклюзивно-ресурсного центру» Ірина Шустова, яку було обрано на конкурсній основі, запрацює Центр з вересня 2018 року, однак для того, щоб отримати державну субвенцію та розпочати роботи, необхідно затвердити штатний розпис.

Згідно з затвердженим штатним розписом, для роботи Інклюзивно-ресурсного центру введено 8 ставок, з яких 1 ставка директора, 1 — вчителя-логопеда, 2 — вчителя-дефектолога, 2 — практичного психолога, 1 — вчителя-реабілітолога, 0,5 ставки — асистента вчителя-реабілітолога та 0,5 ставки прибиральника.

«Основною метою роботи Інклюзивно-ресурсного центру, який нам вдалося створити у Дрогобичі, є супровід дітей з особливими освітніми проблемами віком від 2 до 18 років. Враховуючи те, що у містах Дрогобичі та Стебнику є чимало дітей з особливими освітніми потребами, у разі необхідності, ми передбачаємо можливість залучення фахівців відповідних нозологій шляхом укладання цивільно-правових угод задля того, щоб усі запити батьків були враховані, а дітям надавалися якісні послуги», — прокоментував заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар.

За інформацією відділу освіти ДМР, у Дрогобичі та Стебнику є близько півтори тисячі дітей з психічними порушеннями чи порушеннями опорно-рухового апарату.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні