День пам’яті Революції Гідності

Цими днями учні Дрогобицької ЗОШ№3, під керівництвом педагога-організатора Гавдяк М.М. та вчителя музики Корчинської А.Л., згадували основні події не таких далеких трагічних і злопам’ятних днів.

Ми – українці – свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи є велике серце і високий дух.

Учні школи показали,  як Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян –  справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався на дорогою ціною – ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.

Але Революція Гідності не завершилася, вона продовжується на сході нашої країни. Саме завдяки мужності українських військових там, ми зараз можемо спокійно жити тут. Ми віримо в перемогу наших воїнів, які з почуттям гідності, патріотизму нині воюють на сході України, захищаючи її територіальну цілісність, відстоюючи ідеали свободи і демократії, як найвищої цінності сучасного цивілізованого суспільства.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Передовсім вона відбулася у нас самих, у нашій свідомості. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом свободи, і революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли Українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Народ мій є,

Народ мій завжди буде.

Ніхто не переможе мій народ!

Гавдяк М.М.,

педагог-організатор ЗОШ №3

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: