Чутки про трагічну загибель 26-річного юнака внаслідок падіння цеглини з будинку — це сенсаційна та аморальна провокація. ФОТО

Впродовж цілого дня середи, 11 жовтня, містом ширяться провокативі чутки про загибель 26-річного чоловіка внаслідок падіння цеглини з будинку, що знаходиться на вулиці Ковальській, 7. Впродовж цілого дня на місці падіння цеглини лежать дві червоні квітки, нібито символ вшанування пам`яті «трагічно загиблого чоловіка».

За повідомленнями відділу надзвичайних ситуацій Дрогобицької міської ради, у понеділок, 10 жовтня, близько 18:00-19:00 з зазначеного будинку справді впала цеглина.

«На місце інциденту одразу прибули працівники відділу надзвичайних ситуацій та поліція, які першочергово відгородили межі потенційно небезпечної території червоною стрічкою, а працівники Муніципальної варти скеровували рух потоку людей у іншому напрямку. Ні пораненого, ні тіла мертвої людини, ні слідів крові на місці падіння виявлено не було», — зазначають надзвичайники.

Більше того, як додають посадовці, ми особисто звертались у відділ охорони здоров`я, відділок поліції та морг із запитом про надходження виклику у вказані години доби, однак усі служби одноголосно відповіли, що ні викликів, ні постраждалих до них у цей час по цьому випадку не надходило.

Отже, ніякої людини під час падіння цеглини на місці інциденту не було і постраждалих немає.

Але хтось активно поширює серед дрогобичан чутку, що загинув 26-річний хлопець, і хтось із цих людей уже у вівторок зранку приніс на місце падіння цеглини дві квітки, знаючи, що ніхто не загинув.

Цілком зрозуміло, що це провокативні дії і хтось таким чином намагається посіяти розбрат між громадою та владою міста, щоб роз`єднати їх. Очевидно, скільки роботи у місті уже зроблено: завершено будівництво школи-довгобуду №5, після 20 років нефункціонування відкрито плавальний басейн в ДЮСШ імені Івана Боберського, проводиться як капітальний, так і поточний ремонт доріг, окрім цього розпочалися роботи з реконструкції центральної площі міста, споруджено та споруджується десятки спортивних та дитячих майданчиків і багато іншого, що робиться та що планується робитися в місті впродовж наступних років.

Не всі хочуть, щоб Дрогобич розвивався та став європейським містом, саме тому у місті та поза його межами розповсюджую неправдиві чутки, тим самим створюючи антипромоцію місту і намагається роз`єднати зусилля громади та влади. Адже саме завдяки їх єдності та спільності дій вдається досягнути таких результатів.

Тому закликаємо всіх дрогобичан не піддаватися провокаціям, які проводяться навмисно, щоб задовільнити власні інтереси та амбіції.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: