Чергові двадцять сімей з Дрогобича та Стебника отримали «Пакунок малюка». ФОТО


У четвер, 26 липня, у Дрогобицькій міській раді відбулося чергове вручення «Пакунків малюка» батькам, у яких народилося двоє і більше дітей. Традиційно пакунки батткам вручали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко. Загалом цього разу було вручено 20 пакунків, з них: 11 — для дівчаток та 9 — для хлопчиків.

Окрім вручення пакунків, міський голова Тарас Кучма поспілкувався з матерями щодо якості послуг, які надаються у Дрогобицькому пологовому буднику. Загалом породіллі озвучили проблеми пов’язані із забезпеченням гарячої води у окремих палатах, якості постільної білизни, додаткових ліжок для відвідувачів у платних палатах, створенні кабінету УЗД.

Заслухавши проблеми, які озвучили породіллі, Тарас Кучма зазначив: «Нам важливо отримувати інформацію про якість послуг саме від вас. Розуміємо, що існує людський фактор чи інші причини, але озвучені вами проблеми дають нам можливість прямо впливати на їх вирішення з метою покращення якості послуг у Дрогобицькому пологовому будинку».

Завершуючи бесіду, міський голова закликав присутніх не зволікати з укладанням декларацій з сімейними лікарями.

Нагадаємо, програма «Пакунок малюка» стартувала минулого року у мм. Дрогобичі та Стебнику. Програма передбачає надання «Пакунку малюка» сім`ям, у яких народилася третя і більше дітей. Ініціатором цієї програми виступив відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту.

Цьогоріч, відповідно до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 21.12.2017 року №991, «Пакунок малюка» отримуватимуть вже й сім`ї мм. Дрогобича та Стебника, у яких з 1 січня 2018 року народилася друга і більше дітей.

Для реалізації Програми у міському бюджеті на 2018 рік передбачено 180 тис. грн, у 2017 році було виділено100 тис грн.

Пакунок складається з дитячих речей, засобів гігієни і вручається відповідно до заяви одного з батьків за даними пологового будинку м. Дрогобича, РАЦСу, або на звернення одного з батьків (якщо немовля народилося не в пологовому будинку, але при умові реєстрації дитини в місті Дрогобичі або Стебнику) в місячний термін.

Документи, які необхідно подати:
– паспорт та ідентифікаційний номер матері (копія);
– свідоцтво про народження дітей (копія).

За детальною інформацію щодо отримання «Пакунку малюка» рекомендуємо звертатися у відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту за адресою: пл. Ринок, 1, кабінет №33, тел: (244)20584.

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні