Через відсутність депутатів на сесії міської ради перед Дрогобичем постала загроза недофінансування проектів Державного фонду регіонального розвитку. ФОТО. ВІДЕО

У вівторок, 23 травня, було заплановано проведення ХХІІ позачергової сесії міської ради. Причиною скликання сесійного засідання послугувала гостра необхідність обговорення та прийняття депутатським корпусом рішення про дофінансування проектів ДФРР. З них чимала кількість повинна бути дофінансована вже протягом найближчого часу, у протилежному випадку проекти подані від Дрогобича можуть скасувати. Проте сесія міської ради не відбулася. З 36 представників депутатського корпусу Дрогобицької міської ради на засідання сесії з’явилося лише 14 депутатів, а мінімальна кількість присутніх депутатів для початку роботи сесії повинна дорівнювати 19.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма зазначив, що про свою відсутність його повідомили лише декілька депутатів. Неявку решти поправу можна вважати як чиїсь політичні амбіції і нерозуміння, швидше всього навмисне, законів, які діють на території всієї України.

«Нам сьогодні не вдалося прийняти рішення по дофінансуванню з місцевого бюджету проектів ДФРР, які є надзвичайно важливими, оскільки з обласного бюджету може бути виділена чимала сума коштів для розвитку Дрогобича.», — зазначив Тарас Кучма.

Оскільки на позачергове засідання сесії міський голова повернувся з робочої поїздки з міста Любліна, то зауважив, що свого часу Польща перебувала на такому ж етапі становлення європейської держави, на якому зараз знаходимось ми. Але вони впевнено йшли до мети і результат очевидний.

«Оптимізація шкіл та інших установ проводиться з метою належного їх функціонування. Наша мета — забезпечити належний рівень освіти та медицини для громади міста, зокрема дітей та молоді. Однак це все потребує часу і свідомого розуміння відповідальних осіб.», — наголосив Тарас Кучма.

Оскільки 23 травня — День Героїв, міський очільник привітав присутніх зі святом та побажав усім керуватися завжди власною позицією, з думкою про розвиток міста та громади, а не приставати на позицію антигероїв, які намагаються пригальмувати розвиток Дрогобича.

Читайте також: