Через безпрецедентний вчинок вандалів у Дрогобичі могли постраждати перехожі. ФОТО. ВІДЕО (Оновлено)

25 Червня 0:00

У неділю, 24 червня, у Дрогобичі трапилося безпрецедентне пограбування у центрі міста: не гребуючи нічим, вандали викрали частину системи водопостачання, а саме латунні розприскувачі, які уже неможливо знайти у продажі через припинення їх виробництва. Окрім того, у ніч з 21 на 22 червня також було здійснено крадіжку елементів водопостачання та електромережі міського фонтану на площі Тараса Шевченка. Орієнтовна вартість завданих збитків становить близько 100 тис. гривень.

Про це повідомив керівник КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів.

Окрім того, посадовець наголосив, що під час викрадення елементів електроживлення, було пошкоджено кабелі, що могло призвести до летальних випадків, адже часто біля фонтану розважаються діти та молодь. Також посадовець наголосив, що цього не сталося лише тому, що зловмисники знеструмили електрощитову, від якої струм подається до фонтану.

Нещодавно у Дрогобичі вже трапився летальний випадок, коли вандали вкрали трубу в якій знаходився кабель електроживлення. Через це загинула дитина. Більше того розгул вандалізму у місті, за інформацією Департаменту міського господарства, обходиться міському бюджету близько 400 тисяч гривень. Саме ці кошти виділяються на заміну зруйнованих сміттєвих урн та майданчиків, розбитих ліхтарів вуличного освітлення, пошкоджених елементів світлофорів та викрадених дорожні знаків.

Озвучивши низку аргументів Андрій Янів, звернувся до поліції з проханням посилити заходи безпеки у місті.

Як повідомили у Дрогобицькому відділі поліції, вандалів уже знайдено, ними виявилися двоє молодих осіб. Ведеться слідство.

Відео з камер спостереження (24.06.2018):

https://youtu.be/xOTCFSBsmTk https://youtu.be/U0z7P0hXJi0

Чат-бот Гаряча лінія