Часткова заміна каналізаційної мережі на вул. Бориславській мінімалізувала до 15 хвилин час затоплення проїжджої частини, спричиненого зливами

У вівторок, 12 вересня, через сильну зливу тимчасово затопило частину вулиці Володимира Великого (біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці), перехрестя вулиць Лесі Українки та В’ячеслава Чорновола, частину вулиці Бориславської (біля будинку №2). Раптове затоплення створило тимчасові незручності для пішоходів та водіїв автотранспорту.

Як повідомили у Департаменті міського господарства, каналізаційні системи на цих ділянках вулиць працюють справно. Проте раптове затоплення відбулося через великий об’єм дощової води, яка миттєво накопичилася на цих ділянках вулиць, оскільки вони знаходяться у низовині.

Щодо вулиці Бориславської, цього разу вода зійшла до 15 хвилин, що свідчить про значну мінімалізацію часу застою у порівнянні з минулими зливами. Відтак, як зазначили у Департаменті міського господарства, час затоплення проїжджої частини вдалося скоротити завдяки частковій заміні труб та встановленню каналізаційних колодязів.

Читайте також: