Брифінг: У Дрогобичі виконавчий ДМР затвердив нові тарифи на послуги з вивезення, розміщення та захоронення ТПВ. ВІДЕО

У понеділок, 11 червня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, у ході якого затвердили нові тарифи з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів для дрогобичан.

Відповідно до рішення виконавчого комітету, нові тарифи на послуги з вивезення 1 куб. м. твердих побутових відходів становлять:

№ з/п Категорія споживачів Розмір тарифу,  без  ПДВ,  грн.
1. Населення 158,68
2. Організації та установи, що фінансуються з бюджету 177,17
3. Інші споживачі 207,98

Тарифи на послуги з розміщення та захоронення 1 куб. м. твердих побутових відходів становлять:

№ з/п Категорія споживачів Розмір тарифу,  в т. ч.  ПДВ,  грн.
1. Населення 160,98
2. Організації та установи, що фінансуються з бюджету 166,94
3. Інші споживачі 177,37

Загалом тариф для населення зріс на 275% та становитиме 34, 26 грн.

Також виконавчий комітет прийняв рішення «Про внесення змін до п. 1 рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 08.04.2015 № 63 «Про затвердження норм утворення побутових відходів для м. Дрогобич», у якому доповнили примітку пунктом 4 наступного змісту: “Як виняток, при можливості підтвердження Замовником фактичних, а не нормованих обсягів ТПВ, для обліку застосувати фактичні. Норми утворення ТПВ для населення міста Дрогобича розраховувати за пунктом 1 Додатку №1”.

З цього приводу, за дорученням міського голови Дрогобича Тараса Кучми, з метою оперативного доведення інформації та роз’яснення причини зміни тарифу на вивезення, розміщення та захоронення ТПВ, було проведено брифінг для журналістів за участі начальника фінансового управління ДМР Оксани Савран, заступника керівника Департаменту міського господарства Івана Лепкого, заступника керівника КП «КМГ» Володимира Красуляка, головного бухгалтера КП «КМГ» Любов Химин, економіста КП «КМГ» Ірини Гис та начальника абонементного відділу КП «КМГ» Ольги Борик.

Як роз’яснили посадовці, зростання тарифів зумовлено низкою факторів. В останнє тариф на вивіз ТПВ затверджувався ще у 2015 році, а з цього часу мінімальна заробітна плата збільшилась від 1600 грн. до 3720 грн. Також у декілька разів зросла ціна на пальне. Окрім цього, станом на сьогодні відстань до сміттєзвалища, на яке зараз планують транспортувати сміття, є значно більшою, тому затрата пального збільшилась у декілька разів.

Зараз у місті накопичилось близько 100 тонн сміття, але вже до кінця червня місто планують повністю розчистити та розпочати сортування сміття зі встановленням на сміттєвих майданчиках спеціальних контейнерів з відповідним візуальним ознакуванням.

Також посадовці прогнозують зменшення тарифів, які сьогодні затвердив виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, після початку процесу сортування сміття у Дрогобичі.

Деталі брифінгу у відео:

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: