БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ – Николаїшин Богдан Никифорович

Николаїшин Богдан Никифорович народився 15 серпня 1972 року в с.Городниця Городенківського району Івано-Франківської області.

Громадянин України.

Освіта вища. В 1992 році закінчив Коломийське педагогічне училище.   В 1997 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут імені Івана Франка, історичний факультет. У 2015 році закінчив аспірантуру без відриву від виробництва Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобуваючи науковий ступінь кандидата наук з державного управління.

Відомості про трудову діяльність:  із серпня 1997 – до цього часу працює у виконавчих органах Дрогобицької міської ради.

Відомості про посаду, місце роботи (заняття): з листопада 2007 року дотепер  – начальник  відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах): з 1993 року до 1997 року – голова Студентського братства «Каменяр» м.Дрогобич. З 1998 року – Голова Дрогобицької організації Комітету виборців України. З 2010 року до 2015 року – депутат Дрогобицької міської ради, голова постійної комісії ради з питань Регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, прав людини та розвитку громади.

Нагороджений Почесними грамотами Львівської обласної ради (2007 р.), Львівської обласної державної адміністрації (2010 р.), Подякою Центральної виборчої комісії (2010 р.).

Одружений, виховує дочку та сина.

Безпартійний.

Місце проживання: м.Дрогобич.