АНОНС. В Дрогобичі відбудеться тренінг «Архітектура проекту: від назви до реалізації»

22 листопада в рамках проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина у Дрогобичі відбудеться тренінг «Архітектура проекту: від назви до реалізації».

Під час тренінгу громадські активісти та молодь зможуть більше дізнатись про особливості проектної діяльності, життєвий цикл проекту, алгоритм написання проекту (визначення проблеми, мета проекту, завдання, цільова аудиторія – відповідність пріоритетам донора, план реалізації та комунікації, індикатори вимірювання результату, управління ризиками), як правильно скласти бюджет і реалізувати проект.

Також учасники отримають практичний досвід. Здобуті теоретичні знання вони зможуть закріпити за допомогою практичних вправ, які стануть готовими кейсам для їх подальшої роботи.

Захід розпочнеться о 10:45 в Дрогобицькому Народному дім імені Івана Франка (вул. І.Франка, 20).

Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdA8r2KS6QwJsW0i9xr-vJpQlTz5bxDnFgNP4r3Gmsx29RniQ/viewform

Довідка:
«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.

Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.

Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.

У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.

Контактна особа:
Станіслав Безушко, координатор проекту «Київський Діалог» у м.Львів
Моб.тел.: 067 261 20 58. Email: lviv@kyiv-dialogue.org
Facebook: https://www.facebook.com/stanislavbezushko

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: